Home
Vereniging
Contacten
Contributie & Lidmaatschap
Sponsoring
Voetbal.nl & wijdstrijdzaken app.
Voetbal.nl & wijdstrijdzaken app.
Voetbal.nl app.
Registreren en inloggen in de voetbal.nl app.
wedstrijden info
Totaal programma zaal
Totaal programma veld
afgelastingen
laatste uitslagen
Wedstrijdverslagen
upload
algemene informatie
info voor kader
jeugdtoernooien
techniektraining
proeftrainen
Proeftrainen!
Vacatures
Jeugd teams
JO19-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
MO17-1
MO13-1
Senioren teams
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Recreanten
VR zondag 1
Zondag 2
Zaal teams
Zaalteam 1
Zaalteam 2
Zaalteam 3
Zaalteam 4
Zaalteam 5
Zaalteam 6
Zaalteam 7
Zaalteam 8
Zaalteam 9
Zaalteam 10
Zaalteam 11
Zaalteam 12
ministars
Toernooien
Nieuws
Foto album
Home
Vereniging
Contacten
Contributie & Lidmaatschap
Sponsoring
Voetbal.nl & wijdstrijdzaken app.
+
Voetbal.nl & wijdstrijdzaken app.
Voetbal.nl app.
Registreren en inloggen in de voetbal.nl app.
wedstrijden info
+
Totaal programma zaal
Totaal programma veld
afgelastingen
laatste uitslagen
Wedstrijdverslagen
+
upload
+
upload
algemene informatie
+
algemene informatie
info voor kader
jeugdtoernooien
techniektraining
proeftrainen
+
Proeftrainen!
Vacatures
Jeugd teams
+
JO19-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
MO17-1
MO13-1
Senioren teams
+
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Recreanten
VR zondag 1
Zondag 2
Zaal teams
+
Zaalteam 1
Zaalteam 2
Zaalteam 3
Zaalteam 4
Zaalteam 5
Zaalteam 6
Zaalteam 7
Zaalteam 8
Zaalteam 9
Zaalteam 10
Zaalteam 11
Zaalteam 12
ministars
Toernooien
Nieuws
Foto album
Uitslagen ASW Veld
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uit
Uitslag
Competitiesoort
Details
za 16-mrt. 08:30
Be Fair JO13-2
JO13-2
4 - 3
regulier
za 16-mrt. 09:00
Hazerswoudse Boys JO12-1
ASW JO12-1
2 - 3
regulier
za 16-mrt. 09:15
JO15-1
Cabauw JO15-1
0 - 5
regulier
za 16-mrt. 09:30
ASW JO12-2
Gouda JO12-2
5 - 0
regulier
za 16-mrt. 09:30
JO11-2
DSO JO11-5
2 - 4
regulier
za 16-mrt. 10:00
Floreant JO11-1
JO11-1
1 - 4
regulier
za 16-mrt. 11:00
JO13-1
Gouda JO13-1
0 - 5
regulier
za 16-mrt. 11:00
ASW MO13-1
DCV MO13-1
1 - 1
regulier
za 16-mrt. 12:15
ASW JO17-1
BVCB JO17-1
2 - 2
regulier
za 16-mrt. 12:30
VV Haastrecht JO15-2
ASW - JO15-2
2 - 4
regulier
za 16-mrt. 14:30
ASW JO19-1
ESTO JO19-1
4 - 0
regulier
za 16-mrt. 14:30
Sportief 1
1
0 - 3
regulier
za 16-mrt. 14:30
Alphia 3
2
2 - 2
regulier
za 16-mrt. 14:30
Nieuwerkerk MO17-1 (9-tal)
ASW MO17-1
4 - 3
regulier
zo 17-mrt. 10:30
DONK 4
zon 2
6 - 0
regulier
zo 17-mrt. 12:00
ASW VR1
Antibarbari VR6
6 - 2
regulier
ma 18-mrt. 18:15
ASW JO12-1
Jodan Boys, de JO12-2
8 - 0
regulier
Uitslagen ASW Zaal
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Competitiesoort
Details
wo 13-mrt.
8
Lugdunum 3
10 - 2
regulier
wo 13-mrt.
Alphia 5
10
6 - 2
regulier
wo 13-mrt.
ASW 12
ARC 3
0 - 7
regulier
wo 13-mrt.
ESTO 4
7
4 - 2
regulier
ma 18-mrt.
10
GZV Watergras 12
3 - 3
regulier
ma 18-mrt.
Rotterdamse Studenten 7
5
5 - 4
regulier
ma 18-mrt.
3
Hazerswoudse Boys 1
2 - 2
regulier
ma 18-mrt.
Futsal Rotterdam 2
1
0 - 10
regulier
ma 18-mrt.
CWO 5
6
7 - 5
regulier
ma 18-mrt.
7
LSVV 70 3
3 - 5
regulier